Exported from Streamline App (https://app.streamlineicons.com)Exported from Streamline App (https://app.streamlineicons.com)
Obchodné a technické informácie
Objednávky a fakturace

Balenie a skladovanie ...

Cementotrieskové dosky CETRIS® sú ukladané na prepravné drevené podložky , ktoré umožňujú manipuláciu vysokozdvižným vozíkom. Fixácia je zaistená stiahnutím dosiek k podložke páskou priečne, pozdĺžne páskovanie sa zhotovuje iba na prianie zákazníka.

Dosky sú chránené proti poveternostným vplyvom obalom z PE fólie. . Toto balenie nespĺňa podmienky pre dlhodobé vystavenie účinkom poveternostných podienok pri skladovaní\ na nekrytom priestranstve.
Skladovanie cementotrieskových dosiek CETRIS® by malo byť v krytých suchých priestoroch , aby dosky pred ukotvením do konštrukcie nenavĺhaly.

Pri skladovaní dosiek bez povrchovej úpravy je možné pri rovnakom pôdorysnom rozmere ukladať vo viacerích vrstvách na seba. Palety s doskami s povrchovou úpravou nie je možné ukladať na seba.

Pri manipulácii by mali byť dosky CETRIS® uložené na podložke . Pri inom uložení sa s doskami manipuluje vo zvislej polohe. Rovnako ručné prenášanie sa vykonáva výhradne vo zvislej polohe.

Podrobné informácie:


k tejto téme si môžete stiahnúť vo formáte PDF.

Stiahnuť informácie